Bostancı Halı Yıkama

Bostancı Halı Yıkama Fabrikası

Bostancı Halı Yıkama bu kelime size ne ifade ediyor? Daha doğrusu bir şey ifade edebiliyor mu? Orada halınıza yapılan şeyleri dürüstçe bilebiliyor musunuz? Bunu yazan ben hiçbir şekilde taraflı değilim, sebebi bundan hiçbir çıkarımın olmaması. Öyleyse gelin size halı yıkama işine yeni bir bakış açısı sunan Beşiktaş halı yıkama merkezinden bahsedelim.

İlk öncelikle süre konusundan bahsedelim. Reklamda da belirtildiği gibi 3 gün içinde halınızı size teslim ediyorlar. Diğer firmalar gibi 3 gün sözü verip geciktirme yapacak bir firma değiller. Ortalıkta dönen bir ‘’halınızı 1 günde 3 günde getireceğiz diyenlere inanmayın ortalama işlenme süresi 4 gündür, buna servisi de eklersek 6 gün olur.’’ dedikodusu için konuşuyorum bu yazıyı yazmadan önce kendi halımı gönderip denedim, tamamen doğru bilgileri aktarabilmek için. Gerçekten halım 3 günde elime ulaştı. Dilerseniz sizde deneyip görebilirsiniz, unutmayın denemekten hiçbir zarar gelmez.

İkinci olarak ‘’elinize ulaştırsalar bile bu kadar kısa sürede temiz bir şekilde yıkamalarına imkân yok’’ diyen insanlara sesleniyorum Beşiktaş halı yıkama şirketi sizlere hayal edemeyeceğiniz kadar muhteşem bir hizmet sunuyor. Siz ‘’yok canım mümkün değil.’’ dediğinizde Bostancı  halı yıkama şirketi size ‘’evet, mümkün.’’ dedirtiyor. Diğer bir şekilde bostancı halı yıkama merkezi mümkün olmadığını düşündüğünüz şeyleri mümkün kılıyor. Başlarda bende bu kadar harika özelliğin bir arada olmasına anlam verememiş ve inanmamıştım. Fakat daha sonra çevreden alınan olumlu tepkileri görünce ‘’neden denemeyeyim ki?’’ diye kendi kendime sordum. Ve biraz düşününce belki de gerçektir sonucuna ulaştım. Ve iyi ki o sonuca ulaşmışım. Şuan bunun sayesinde halılarımı hızlı ve temiz bir şekilde yıkayabileceğim bir şirkete sahibim. Sahibim derken, tabii ki sahibi ben değilim.Günümüzde size bu kadar harika şeylerin mümkün olmadığı öğretiliyor olabilir fakat siz çevreden gelen kötü şeylere kulaklarınızı kapatıp biraz da iyi şeylere bakarsanız her şeyin sandığınız kadar imkansız olmadığını göreceksiniz. Evet, bu dönemde bile hala işini doğru şekilde yapan şirketler mevcut ve bunlardan birine rastladığım için gerçekten çok memnunum.

 

Bostancı ve civarında halınızımı yıkatmak istiyorsunuz bize aşağıdaki numaralardan ulaşabilirsiniz.

E-Halı Yıkama Bostancı Fabrika

İletişim

: +90 (216) 328 4254

: +90 (216) 329 4254

:+90 (542) 329 4254

 

 

(bkz.bostancı halı yıkama,halı yıkama bostancı,bostancıda halı yıkama,bostancı halı yıkama fiyatları,bostancıda halı yıkama fiyatları,bostancı halı yıkama firmaları,bostancıda halı yıkama firmaları,bostancı halı yıkama firması,bostancıda halı yıkama firması,bostancı halı yıkama fabrikası,bostancıda halı yıkama fabrikası,bostancı halı yıkama fabrikası,bostancıda halı fabrikaları,bostancı halı yıkama şirketleri,bostancı halı yıkama tavsiye,kozyatağı halı yıkama,bostancı halı yıkama firmaları,acıbadem halı yıkama,bostancı halı yıkama fiyatları,halı yıkama altıntepe,küçükyalı halı yıkama,bulgurlu halı yıkama,suadiye halı yıkama)

Kadıköy Halı Yıkama

E-Halı Yıkama adlı firmamız İstanbul İli’nin Anadolu Yakası’nın bir ilçesi olan Kadıköy’de de siz değerli müşterilerine hizmet vermekten sonsuz kıvanç duyarız. Kadıköy’de Halı Yıkama Firması’nın servis hizmetleri tamamen ücretsizdir.Halılarınız adresinizden alınır,temizlik işlemi yapıldıktan sonra yine adresinize teslim edilir.

Kadıköyde Halı Yıkama Fabrikası olarak E-Halı Yıkama’yı tercih etmeniz için çeşitli nedenler mevcut;

-3 Günde Halı Teslim Ediyoruz!

-Her Halıyı Yıkamada Farklı Prosedür Kullanıyoruz!

-Havuz Sistemi Kullanmıyoruz!

-İthal Deterjanlar Kullanıyoruz!

-Antibakteriyel Halı Yıkama Yapıyoruz!

Halı yıkama hizmetinden yararlanmak için bize teslim ettiğiniz halılarınız önce adresinizden ücretsiz olarak alınır.Fabrikamıza gelen halılar, halı türüne göre çeşitlendirilir ve toz alma sisteminin var olduğu alana alınır.Bu aşama tamamlandıktan sonra halılarınız %15 temiz hale gelir.Daha sonra yıkama işleminin olduğu alana geçilir.Burada halılarınız kendi türünün yıkama proseslerinin gereğiyle yıkanır ve santrafüj işlemi yapılır.Bu aşamayı tamamlayan halılar %85 temiz %80 kuru hale gelir.Sonrasında ise halılarınız kurutma odalarının var olduğu alana alınır.8 saatte %100 kuru hale gelen halılarınız bu aşamadan sonra hala %85 oranında temizdir.Daha sonra halılarınız yıkama sonrası toz alma ve çırpma işlemi için ilgili makinenin bulunduğu alana alınır ve işlem görür.Bu aşamadan sonra halılarınız %100 kuru ve %100 temiz hale gelir ve artık paketlemeye hazırdır.

 

İletişim

 

:+90 (216) 329 4254

:+90 (216) 328 4254

:+90 (542) 329 4254

 

(kadıköy halı yıkama,kadıköyde halı yıkama,kadıköy halı yıkama fabrikası,kadıköy halı yıkama hizmeti,halı yıkama kadıköy,kadiköy hali yikama,kadiköyde hali yikama,hali yikama kadiköy)